אני מציע למטופלים ולמטופלות שלי לעזוב רגע את המטרות  ולבדוק מה קורה להם מול האחר בכל רגע. לפעול כבר עכשיו כמלכים ומלכות ולא כקבצנים. אני מזמין אותם לשאול את עצמם: מה אני רוצה להיות מול האחר? האם זה להביא את עצמי יותר? האם זה להיות יותר אותנטי?  ואולי זה לדעת להתעמת באהבה? אני מעודד אותם לשאול מה הם רוצים להרגיש כרגע. ואז אנחנו מחפשים ביחד צעדים מידתיים שהם יכולים לעשות עכשיו מול האחרים והאחרות שבחיים שלהם. וכקסם, ברגע שהם מתחילים להביא את עצמם אחרת הכל משתנה פתאום מגיעים בני הזוג הנכונים להם. פתאום הם מקבלים מבן הזוג את מה שרצו. פתאום הם מוצאים את עצמם מרגישים טוב מול המין השני כי יופיים משתקף במראה שמציב האחר..

שרנו
אינטימיות מודעת 😍😎  טל 0547740562
ליווי אישי לנשים


ליווי אישי לגברים

טיפול זוגי


סדנאות שבע דקות בגן עדן

לא אכפת לי כמה קריסטלים יש לך, כמה טיבעוני האוכל שלך, או אם הונוס שלך היא ביופיטר מאז הפעם האחרונה שהאשמת את הירח בבעיות שלך.
אם הדרך שבא אנחנו תופסים ומבטאים את עצמנו מגנה אחרים בשביל להרים את עצמנו, אז אנחנו רחוקים מהמטרה בדיוק כמו אלו שאנחנו מגנים. אני שותה עם ההוגים ומעשן עם המטיפים ואף פעם לא פגשתי אדם טוב שהאמין שיש לו את התשובות...

(קרא עוד)

אינטימיות מודעת 
מהו התהליך?

כל העבודה שלי היא לעזור לאנשים לעבור מלחפש בחוץ אחר מישהו מסוים ללהסתכל פנימה ולראות מה הם רוצים להרגיש מול האחר. 
להסתכל על היחסים עם האחרים האמיתיים או הדמיוניים שבחיים שלהם כרגע בלי להכחיש.
לשאול את עצמם: מה אני רוצה להרגיש ברגע שאני מול האחר? 
האם אני כמהה לאפשר לעצמי לאהוב ולקבל אהבה?, האם אני מפחד לחשוף את עצמי כמו שאני?
האחר הרי הוא בעצם השלכה שלך עצמך. אתה מקרין עליו משהו ממך. אתה מפחד שהוא יוכיח לך שהדעה שלך על עצמך נכונה. שכשתופיע בלי המסכות לא תהיה ראוי לאהבה. הופעה בלי מסכות אומרת שאתה חושב שאתה כן ראוי. מכיר באמת ואהב את עצמך כמו שאתה.
מאד קל להטיל את האחריות על האחר. כשיגיע האחר הנכון אז הכל יקרה… אני רואה את השליחות שלי בלעזור לאנשים לקחת אחריות, להסתכל פנימה ולהרגיש שהם בעצם רוצים לפרוח, לקחת יותר מקום מול האחר, לאפשר לעצמם לאהוב ולהיות נאהבים, להפסיק לרצות, להפסיק עם הקבצנות הרגשית והמינית, להיות במלוא יופיים מול האחר. ואז גם יגיע מישהו מתאים, ויותר חשוב יהיה אפשר להיות מולו במלוא תפארתנו והוא מולנו במלוא תפארתו.
הדרך היא להפסיק לחפור בהחלטות הגדולות ולהסתכל באומץ לתוך הרגעים הקטנים. כמה מרחב אני מאפשר לעצמי מול האחר, ברגע, במפגש? כמה אני מתעסק במה שלא חשוב? כמה אני מעז להישאר נוכח בתוך המבוכה? 
לכן גם בסדנאות שלי הדגש הוא לא על למצוא מישהו אלא על החוויה מול האחר. על כך שהמפגש מול האחר יעצים אותנו , בין אם אנחנו נמשכים אליו או לא. כי הרבה פעמים מול מושא אהבתנו אנחנו מתכווצים ואילו כשאנו מושא האהבה של האחר שוב אנחנו מתכווצים. וכך אנו נעים בעולם מכווצים. 
אני מעודד אנשים להתנסות באינטימיות מול העולם בכל רגע ובפרט מול המין השני. לפתוח את הלב לא כי אתה רוצה לקבל אלא כי אתה רוצה לפרוח.
שרנו

סדנאות שבע דקות בגן עדן

"אני יוצא כבר 3 חודשים עם בחורה שהכרתי בסדנא. לא היינו נפגשים במקום אחר"  כותב משתתף

לפרטים וכרטיסים: https://goo.gl/4dr5bU
הסדנא ב 26.10 לנשים 28 - 44 גברים 30 - 46
אז מה זו הסדנא?
זו סדנת ערב מרובת משתתפים המיועדת למי שרוצה לפגוש ולייצר אינטמיות אמיתית המובילה לקשרים משמעותיים. 
בסדנא מתרגלים יציאה מאיזור הנוחות ולומדים באופן חוויתי להעיז להיות עצמנו מול המין השני וכך למשוך את האנשים שמתאימים לנו. 
הסדנא נמשכת שעתיים וחצי ובא בעזרת שילוב של קלילות ועומק המנחה מייצר סביבה בטוחה. בטחון זה מאפשר למשתתפים להעיז להפתח, לפגוש אחרים ולתרגל נוכחות מסוג אחר, נוכחות שמאפשרת תקשורת. 

קראו עוד: https://goo.gl/4dr5bU

מפגשים אישיים ואימון 

 

אני מציע מפגשים אישיים שיאפשרו לך למצוא את המרכז שלך, לפרוח, ולהנות מהחיים דוקא בתקופות המאתגרות ביותר וכך על ידי לקיחת מרחק והקטנת ההזדהות יתאפשר לך לראות את האתגרים בצורה בהירה יותר והפתרונות יופיעו מעצמם.
ליווי אישי לנשים

ליווי אישי לגברים

"דברים טובים קורים מחוץ לאיזור הנוחות"

משתתפים נפתחים ונהנים בסדנא

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now